Mermer bizim işimiz!
EmailGoogle MapsFacebook
+90 212 568 7785 / 562 8567phone

Örnek Samsung Uygulamalarımız

Radianz Samsung'un bir ürünüdür. Radianz ürün grubu sert, renk değişiminin çok az olduğu sağlıklı bir malzemedir. Genel olarak mutfak tezgahları, masa üstü tezgahları, banyo lavaboları, zemin döşemelerinde güvenle kullanılabilir. Samsung Radianz'ın doğal malzemeler olan mermer ve granite göre bazı avantajları bulunmaktadır. Doğal malzemeler olan Granit ve Mermer çıkartıldıkları yerlere göre belli renk ve desenlerde olabilirler fakat Samsung Radianz ürünleri geniş renk ve desen seçenekleri ile size hitap eden ürünü bulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte Samsung Radianz ürünlerinin tek olumsuz yanı diğer ürünlerde de olduğu gibi aşırı sıcağa karşı çok fazla korunaklı değildir. Aşırı sıcaklara karşı henüz bir çözüm bulunmuş değildir.

Samsung Radianz ayrıca sağlıklıdır. Radianz sadece evinize değil aynı zamanda üretim sürecinde de cevreye karşıda saygılıdır. Bunu bilmiyor olabilirsiniz ama granit de dahil olmak üzere tezgah yüzeyler için kullanılan doğal malzemeler, üretim ve işleme aşamasında ceveye az miktarda Radon gazını serbest bırakabilir. Radon gazı, tüm Dünya üzerinde farklı düzeylerde bulunan renksiz ve kokusuz bir gaz ve bu gaz akciğer kanserinin ikinci en yaygın nedeni olduğu söyleniyor.

Samsung mühendislik, kuvars üretim sistemi kapalı bir devre olduğundan , Radon gazını serbest bırakmıyor. Samsung Greenguard Çevre Enstitüsü tarafından onaylı Greenguard (yeşili koruma) sertifikasına sahiptir Samsung ayrı bir Greenguard üyesidir. Daha fazla bilgi için ürünün kendi sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Samsung Mutfak Tezgahları

samsung_radianz2

Mariposa-Buff

Mont-Blanc Snow

Luna Verde