Mermer bizim işimiz!
EmailGoogle MapsFacebook
+90 212 568 7785 / 562 8567phone

Örnek Granit Uygulamalarımız

Doğadaki en sert minerallerden biri olan kuvars ve türevlerini uygun olarak içlerinde bulundurması sebebiyle aşınma ve çizilmeye dayanıklı çok sert bir yapı kazanan granit, aynı zamanda değişik minerallerin oluşturduğu bir renk harmonisine sahip dokusu itibariyle dekoratif, uzun ömürlü ve sağlam bir yapı malzemesi olarak kullanıma imkân vermektedir.

Granit doğadaki en sert yapı malzemesi olması nedeniyle diğer yapay malzemelerde görülebilecek dezavantajlara sahip olmadığı gibi, sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Son zamanlarda seramiklere de GRANİT adı verilmektedir. Asıl adı, yapay bir malzeme seramik olduğu halde,reklamlarda kısaca GRANİT seramik ifadesi kullanılmaktadır.GRANİT doğadaki en sert yapı malzemesi olduğundan, sert ve dayanıklı imajını vurgulamak için seramiğin başına eklenmekte, bu da tüketiciyi yanıltmaktadır. Daha fazla bilgi için ürünün kendi sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Granit Mutfak Tezgahları

granit

Blue Pearl

Rosavel

Star Galaxy

Tan Brown

Absolute Black

Giallo Ornamentale

http://www.senolmermer.com.tr/merhaba-dunya/ http://solucanlar.com/pages/ http://www.senolmermer.com.tr/build/ http://www.senolmermer.com.tr/content/ http://www.senolmermer.com.tr/themes/