Mermer bizim işimiz!
EmailGoogle MapsFacebook
+90 212 568 7785 / 562 8567phone

Örnek bir Çimstone Uygulaması

Çimstone, İtalyan Breton firmasının geliştirdiği ileri teknolojik süreçle üretilen kuvars esaslı kompoze taştır. Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Yapısını oluşturan kuvars minerali sayesinde Çimstone, yüksek aşınma, çizilme ve darbe dayanımı gösteren, hemen hemen hiçbir asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan, sınırsız renk ve doku alternatifli, hijyenik bir yüzey kaplama malzemesidir. Çimstone, estetiği işlevsellikle buluşturan eşsiz özellikleri sayesinde başta mutfak tezgahları ve banyo bankoları olmak üzere zeminden cepheye, merdiven basamağından sehpaya projelerin farklı alanları için ideal bir üründür.

Çimstone, levha olarak üretilir. Çimstone levhaların üretim süreci sert, granül halindeki, doğal kuvars tanecikleriyle başlar. En nitelikli kuvars yataklarından çıkarılan, titizlikle seçilen farklı boyutlardaki kuvars tanecikleri reçine ve pigmentlerle karıştırılıp vibrasyon, vakum ve sıkıştırma uygulanan vibropress sistemiyle gözeneksiz, kompakt ve sert bir yüzey malzemesine dönüştürülür. Daha fazla bilgi için ürünün kendi sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Çimstone Mutfak Tezgahları

 cimstone_logo_2

Sines

Cysus

Mirat

Nevers

http://www.senolmermer.com.tr/merhaba-dunya/ http://solucanlar.com/pages/ http://www.senolmermer.com.tr/build/ http://www.senolmermer.com.tr/content/ http://www.senolmermer.com.tr/themes/